Servisi

Servisi

Flash Player Kurunuz

Site Map Contacts anasayfa
Ana Sayfa » KLİMA MONTAJI
yazarYazar: admin | tarihTarih: 10 Haziran 2014 / 19:24

 

Klima Montaj

Geçmişten günümüze hatta geleceğe kadar ihtiyaçları devam etmektedir. Isınma ihtiyacı da bu ihtiyaçların içinde yer alır. En kaliteli en ucuza sizlere yaz boyunca klima montaj fiyatları ile hizmet sunuyoruz. Klimanızın montajını sağlıklı ve titiz bir şekilde yapıp, sizlere iyi bir yaz geçirmeniz için yardımcı oluyoruz. Klima servisimiz siz değerli müşterilerimize 7/24 saat profesyonel kadromuzla ile sizlere hizmet vermekteyiz.

 

Klima Montaj

Klima Montaj Evresinde Nelere Dikkat Edilmelidir? -Çalışma yapılacak bölge dayanıklı olmalıdır.-Klimanın çevresinde gaz kaçağının oluşabileceği başka cihazlar bulunmamalıdır.-Çalışmanın gerçekleştirileceği bölge; kar, yağmur, ve toz ile temas halinde olmamalıdır.-Kapı kısmına yakın bir yere monte edilmelidir.

 

Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar -Montaj yerinin belirlenmesi-Doğru bakır koru ve drenaj tesisatı-Doğru arındırma-Doğru soğutkan şarjı

-Uygun voltaj

-Çalışma öncesi yapılması gereken kontroller ve son işlemler

 

 

Klima Yedek Parça Hizmeti -Klimanızı seçerken satın alacağınız üreticinin klima yedek parça hizmeti konusunda ne kadar deneyimli ve tecrübe sahibi olduğuna  da dikkate almanız gerekiyor.-Eğer bu konuyu es geçerseniz, daha sonra oluşabilecek hatalar konusunda pek bir çözüm elde edemezsiniz. Oluşabilecek tüm klima arıza olayları sizleri korkutmasın. Çünkü her hatanın klima servis hizmeti tarafından çözümü vardır. 
Klima Montaj Hizmeti -Klimanızın yanlış bir monte edilmesi sonucun da oluşacak sorunlar,-Cihazın konumlandırılması sonucu evin dekorunun bozulması,-Farklı noktalara kurulan cihazlar yüzünden yaşanan problemler. 

  

Hiç yorum yapılmamış!
İlk yorumu neden sen yapmıyorsun?

YORUM YAP

İsim:
Email:
Site:
Yorum: